Upadłość konsumencka – wniosek

Jeśli mają Państwo trudności z wypełnieniem wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej dla swojego Klienta, zachęcam do kontaktu! W ciągu 48 godzin od wysłania formularza skontaktuję się z Państwem podając informację o możliwości zaangażowania się w sprawę w konkretnym okresie. Dokonanie wstępnej analizy na podstawie podanych danych jest bezpłatne.

Istnieje możliwość przejęcia sprawy do dalszego prowadzenia – złożenia wniosku w Państwa imieniu, na podstawie udzielonego pełnomocnictwa, oraz reprezentacji przed sądem powszechnym we wskazanym zakresie.

Upadłość konsumencka
Prosimy o podanie numeru telefonu. Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po zapoznaniu się ze szczegółami sprawy.
Proszę opisać kiedy oraz w następstwie jakich okoliczności powstał stan niewypłacalności. Jak zachowywali się Państwo po znalezieniu się w stanie niewypłacalności?
Czy prowadzili Państwo kiedykolwiek jednoosobową działalność gospodarczą, byli wspólnikami spółek osobowych lub zasiadali w zarządzie spółek kapitałowych? Jeśli tak, proszę opisać szczegóły.
Jeśli tak, proszę podać od kiedy i czy między Państwem istnieje wspólność majątkowa.

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu dokonania wyceny usługi doradztwa restrukturyzacyjnego – w szczególności dane nie będą przekazywane jakimkolwiek innym podmiotom, jak również nie będą wykorzystywane w celach marketingowych.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i prawo do ich sprostowania. Przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Jeśli pragną Państwo skorzystać z powyższego prawa, bardzo proszę o kontakt mailowy – przez powyższy formularz bądź bezpośrednio tim[kropka]13113[at]kidp[kropka]pl