Upadłość konsumencka – bieżące wsparcie

Syndyk zajął przedmioty niezbędne do wykonywania działalności zarobkowej? Potrzebują Państwo pomocy przy sprawozdaniu z wykonania planu spłat? Rozważają Państwo możliwość zmiany planu spłat wierzycieli?

Zachęcam do kontaktu. W ciągu 48 godzin od wysłania formularza skontaktuję się z Państwem podając informację o możliwości zaangażowania się w sprawę w konkretnym okresie. Dokonanie wstępnej analizy na podstawie podanych danych jest bezpłatne.

Prosimy o podanie numeru telefonu. Skontaktujemy się niezwłocznie po dokonaniu analizy zagadnienia.
Proszę opisać zagadnienie, co do którego mają Państwo pytanie.

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu dokonania wyceny usługi doradztwa restrukturyzacyjnego – w szczególności dane nie będą przekazywane jakimkolwiek innym podmiotom, jak również nie będą wykorzystywane w celach marketingowych.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i prawo do ich sprostowania. Przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Jeśli pragną Państwo skorzystać z powyższego prawa, bardzo proszę o kontakt mailowy – przez powyższy formularz bądź bezpośrednio tim[kropka]13113[at]kidp[kropka]pl