Szkolenia

Posiadam doświadczenie w prowadzeniu wykładów, seminariów i szkoleń (w tym doświadczenie akademickie).

Oferuję współpracę przy szkoleniach z zakresu prawa podatkowego, prawa upadłościowego oraz prawa restrukturyzacyjnego. Istnieje możliwość organizowania kursów na egzamin na licencję doradcy restrukturyzacyjnego (wynik mojego egzaminu, zdawanego na nowych zasadach, to test 90% oraz kazus 100%).

Zachęcam do kontaktu! W ciągu 48 godzin od wysłania formularza skontaktuję się z Państwem podając informację o możliwości zaangażowania się w projekt we wskazanym okresie.

Proszę podać język szkolenia. Posiadam doświadczenie w publicznych wystąpieniach także w języku angielskim i niemieckim.
Jeśli zaznaczyli Pańśtwo pole "Inne" powyżej, proszę podać tematykę szkolenia. Pozostaję otwarty na Państwa propozycje!
Proszę podać oczekiwany termin szkolenia (choćby orientacyjnie)

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu dokonania wyceny usługi doradztwa restrukturyzacyjnego – w szczególności dane nie będą przekazywane jakimkolwiek innym podmiotom, jak również nie będą wykorzystywane w celach marketingowych.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i prawo do ich sprostowania. Przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Jeśli pragną Państwo skorzystać z powyższego prawa, bardzo proszę o kontakt mailowy – przez powyższy formularz bądź bezpośrednio tim[kropka]13113[at]kidp[kropka]pl