Start Up i Młodzi Przedsiębiorcy

Nie są Państwo przekonani, czy należy stosować kasę fiskalną w planowanej bądź już prowadzonej działalności? Która forma prowadzenia działalności byłaby dla Państwa najbardziej korzystna? A może mają Państwo pytanie co do podatku od nieruchomości, gdy siedziba działalności będzie w mieszkaniu? Otrzymają Państwo sprawdzoną i profesjonalną poradę, napisaną zrozumiałym językiem, na której mogą Państwo się opierać w ustalaniu biznes planu oraz na dalszych etapach rozwoju. Przy ustalaniu zasad współpracy biorę pod uwagę szczególną sytuację start upów.

Dokonanie wstępnej analizy na podstawie podanych danych jest bezpłatne. Analiza weźmie pod uwagę również inne, ważne dla przedstawionego zagadnienia aspekty prawne i podatkowe. Formularz zawiera jedynie elementy niezbędne do dokonania wyceny, w celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług, przed rozpoczęciem świadczenia usług, w szczególności reprezentowania podatnika w postępowaniu, wskazane jest dokładne i osobiste omówienie wszystkich okoliczności sprawy oraz dalszych kroków.

Proszę podać na jakim etapie Państwo aktualnie się znajdują
Proszę zaznaczyć oczekiwane obszary wsparcia
Proszę opisać zagadnienie, co do którego mają Państwo wątpliwości.

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu dokonania wyceny usługi doradztwa restrukturyzacyjnego – w szczególności dane nie będą przekazywane jakimkolwiek innym podmiotom, jak również nie będą wykorzystywane w celach marketingowych.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i prawo do ich sprostowania. Przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Jeśli pragną Państwo skorzystać z powyższego prawa, bardzo proszę o kontakt mailowy – przez powyższy formularz bądź bezpośrednio tim[kropka]13113[at]kidp[kropka]pl