Sektor innowacji

Opodatkowanie innowacji jest jednym z ważniejszych obszarów mojej działalności – zarówno zawodowej, jak i naukowej oraz społecznej (O mnie). Rozumiem i wspieram innowacyjne modele biznesowe, także z zakresu FinTech, smart cities, robotyzacji, komercyjnego sektora kosmicznego. Pozostaję na bieżąco ze szczególnymi problemami branży wysokich innowacji – zarówno na gruncie prawa podatkowego, jak i prywatnego.

Efektywne prowadzenie innowacyjnego biznesu polega nie tylko na wykorzystywaniu ulgi na działalność badawczo-rozwojową,  ale przede wszystkim na odpowiednio kompleksowym ukształtowaniu struktury poprzez wykorzystywanie wszystkich przewidzianych prawem rozwiązań do bezpiecznego i efektywnego prowadzenia innowacyjnego biznesu.

Zachęcam podmioty profesjonalne do kontaktu! Skontaktuję się z Państwem w celu przekazania informacji o możliwości zaangażowania się w sprawę w oczekiwanym wymiarze w konkretnym okresie. Dokonanie wstępnej analizy na podstawie podanych danych jest bezpłatne. Analiza weźmie pod uwagę również inne, ważne dla przedstawionego zagadnienia aspekty prawne i podatkowe.

Proszę opisać w miarę szczegółowo zagadnienie.

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu dokonania wyceny usługi doradztwa restrukturyzacyjnego – w szczególności dane nie będą przekazywane jakimkolwiek innym podmiotom, jak również nie będą wykorzystywane w celach marketingowych.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i prawo do ich sprostowania. Przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Jeśli pragną Państwo skorzystać z powyższego prawa, bardzo proszę o kontakt mailowy – przez powyższy formularz bądź bezpośrednio tim[kropka]13113[at]kidp[kropka]pl