Postępowania i kontrole podatkowe, postępowania przed sądami administracyjnymi

Reprezentuję Mandantów w postępowaniach podatkowych, w tym w postępowaniu o stwierdzenie nadpłaty, w trakcie kontroli podatkowych oraz celno-skarbowych. Wobec niekorzystnego rozstrzygnięcia przed organami, występuje w imieniu Państwa Zleceniodawców w postępowaniach przed sądami administracyjnymi – włączając reprezentację przed Naczelnym Sądem Administracyjnym.  Decyzja o przeniesieniu sporu przed oblicze sądów administracyjnych każdorazowo poprzedzona jest wspólną konsultacją co do dalszych etapów postępowania, co pozwala podjąć decyzję również odnośnie ekonomicznej opłacalności wdawania się w spór.

Zachęcam do kontaktu! W ciągu 48 godzin od wysłania formularza skontaktuję się z Państwem podając informację o możliwości zaangażowania się w sprawę w konkretnym okresie. Dokonanie wstępnej analizy na podstawie podanych danych jest bezpłatne.  Analiza weźmie pod uwagę również inne, ważne dla przedstawionego zagadnienia aspekty prawne i podatkowe.

Proszę wybrać etap postępowania.
Jeśli w sprawie zostało wydane postanowienie, decyzja, wyrok.

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu dokonania wyceny usługi doradztwa restrukturyzacyjnego – w szczególności dane nie będą przekazywane jakimkolwiek innym podmiotom, jak również nie będą wykorzystywane w celach marketingowych.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i prawo do ich sprostowania. Przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Jeśli pragną Państwo skorzystać z powyższego prawa, bardzo proszę o kontakt mailowy – przez powyższy formularz bądź bezpośrednio tim[kropka]13113[at]kidp[kropka]pl