Kontakt osobisty

Nie wszystko da się omówić online. Zachęcam do kontaktu osobistego! W ciągu 48 godzin od wysłania formularza skontaktujemy się z Państwem w sprawie osobistego spotkania oraz wycenimy stawkę godzinową konsultacji.  Dokonanie wstępnej analizy na podstawie podanych w formularzu danych oraz umówienie się na spotkanie jest bezpłatne.  Analiza weźmie pod uwagę również inne, ważne dla przedstawionego zagadnienia aspekty prawne i podatkowe. Istnieje możliwość omówienia przedstawionego zagadnienia telefonicznie, o ile nie wymaga zapoznania się z dokumentami.

Proszę opisać zagadnienie, które będzie przedmiotem spotkania.
Proszę podać kilka terminów, w których pozostają Państwo dyspozycyjni. Przeważnie przebywam w Łodzi, często jestem jednak również w Warszawie i Trójmieście.

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu dokonania wyceny usługi doradztwa restrukturyzacyjnego – w szczególności dane nie będą przekazywane jakimkolwiek innym podmiotom, jak również nie będą wykorzystywane w celach marketingowych.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i prawo do ich sprostowania. Przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Jeśli pragną Państwo skorzystać z powyższego prawa, bardzo proszę o kontakt mailowy – przez powyższy formularz bądź bezpośrednio tim[kropka]13113[at]kidp[kropka]pl