Interpretacje podatkowe

Umiejętne zredagowanie wniosku jest kluczowe dla uzyskania odpowiedniego poziomu ochrony. Wspomagam w uzyskaniu interpretacji indywidualnej, w należyty sposób zabezpieczającej interesy Mocodawcy. W sytuacjach, w których interpretacja nie zapewnia należytej ochrony, informuję o alternatywnych możliwościach zabezpieczenia. Wskazuję również na możliwość uzyskania ochrony bez konieczności ujawniania się przed organami. Reprezentuję Mocodawców również w postępowaniach o uzyskanie Klasyfikacji Statystycznej (dla potrzeb VAT), Wiążącej Informacji Taryfowej (dla potrzeb cła) oraz Wiążącej Informacji Akcyzowej (dla potrzeb akcyzy).

Zachęcam do kontaktu. W ciągu 48 godzin od wysłania formularza skontaktujemy się z Państwem podając wycenę naszego zaangażowania w sprawę. Dokonanie wstępnej analizy na podstawie podanych danych jest bezpłatne.

Proszę podać zwięzły opis stanu faktycznego.

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu dokonania wyceny usługi doradztwa restrukturyzacyjnego – w szczególności dane nie będą przekazywane jakimkolwiek innym podmiotom, jak również nie będą wykorzystywane w celach marketingowych.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i prawo do ich sprostowania. Przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Jeśli pragną Państwo skorzystać z powyższego prawa, bardzo proszę o kontakt mailowy – przez powyższy formularz bądź bezpośrednio tim[kropka]13113[at]kidp[kropka]pl