Interpretacje podatkowe

Umiejętne zredagowanie wniosku jest kluczowe dla uzyskania odpowiedniego poziomu ochrony. Wspomagam w uzyskaniu interpretacji indywidualnej, w należyty sposób zabezpieczającej interesy Mocodawcy. W sytuacjach, w których interpretacja nie zapewnia należytej ochrony, informuję o alternatywnych możliwościach zabezpieczenia. Wskazuję również na możliwość uzyskania ochrony bez konieczności ujawniania się przed organami. Reprezentuję Mocodawców również w postępowaniach o uzyskanie Klasyfikacji Statystycznej (dla potrzeb VAT), Wiążącej Informacji Taryfowej (dla potrzeb cła) oraz Wiążącej Informacji Akcyzowej (dla potrzeb akcyzy).

Zachęcam do kontaktu. W ciągu 48 godzin od wysłania formularza się z skontaktuję się z Państwem podając informację o możliwości zaangażowania w sprawę w konkretnym okresie. Dokonanie wstępnej analizy na podstawie podanych danych jest bezpłatne.

Proszę podać zwięzły opis stanu faktycznego.

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu dokonania wyceny usługi doradztwa restrukturyzacyjnego – w szczególności dane nie będą przekazywane jakimkolwiek innym podmiotom, jak również nie będą wykorzystywane w celach marketingowych.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i prawo do ich sprostowania. Przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Jeśli pragną Państwo skorzystać z powyższego prawa, bardzo proszę o kontakt mailowy – przez powyższy formularz bądź bezpośrednio tim[kropka]13113[at]kidp[kropka]pl