Inne

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje doradztwo prawne i podatkowe na rzecz przedsiębiorstw reprezentujących przekrój przez niemal wszystkie sektory.

Doradzałem m.in. przedsiębiorcom z sektora restauracyjnego, hotelowego, uzdrowiskowego, budowlanego, farmaceutycznego, medycznego, finansowego (w tym bankom), informatycznego, nieruchomości (w tym branży deweloperskiej), pożytku publicznego, tekstylnego, tłumaczeń, sklepów internetowych, piekarniczego, spożywczego, handlu detalicznego, handlu gazami szlachetnymi, odnawialnych źródeł energii, szkolnictwa wyższego, związków sportowych. A nawet w zakresie usług organizacji wesel oraz działalności browaru, sprowadzania zabytkowych przedmiotów z Ukrainy, czy tworzenia prywatnych, przydomowych „ogrodów zoologicznych”. Wywalczone odszkodowania za opóźniony lot przewyższały wartość wykupionych wycieczek.

Moim poradom zaufali m.in. emerytowani wojskowi zagranicznych sił zbrojnych. Doradzałem też w zakresie planowania sukcesyjnego z wykorzystaniem instytucji zagranicznych, opartych m.in. na prawodawstwie Republiki Austrii oraz Wielkiego Księstwa Liechtenstein. Często analizuję regulacje podatkowe Republiki Federalnej Niemiec (w tym zakresie zdobywałem wiedzę na Ludwig-Maximillians Universität München oraz Technische Universität München).

Znajdowałem również czas na działalność pro bono – dla osób w szczególnie trudnej sytuacji majątkowej, których fiskus potraktował wyjątkowo dotkliwie oraz zupełnie bezpodstawnie (co zakończyło się wygraną przed sądem administracyjnym, ale o tym w oddzielnym poście).

Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem – z entuzjazmem podejmując wyzwania i zajmując się również niestandardowymi „sprawami specjalnymi”.

Zachęcam do wypełnienia formularza kontaktowego poniżej. Dokonanie wstępnej analizy na podstawie podanych danych jest bezpłatne. Analiza weźmie pod uwagę również inne, ważne dla przedstawionego zagadnienia aspekty prawne i podatkowe. Formularz zawiera jedynie elementy niezbędne do dokonania wyceny, w celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług, przed rozpoczęciem ich świadczenia, w szczególności reprezentowania podatnika w postępowaniu, wskazane jest dokładne i osobiste omówienie wszystkich okoliczności sprawy oraz dalszych kroków.

Proszę opisać w miarę szczegółowo zagadnienie.

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu dokonania wyceny usługi doradztwa podatkowego, prawnego i restrukturyzacyjnego – w szczególności dane nie będą przekazywane jakimkolwiek innym podmiotom, jak również nie będą wykorzystywane w celach marketingowych.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i prawo do ich sprostowania. Przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Jeśli pragną Państwo skorzystać z powyższego prawa, bardzo proszę o kontakt mailowy – przez powyższy formularz bądź bezpośrednio tim[kropka]13113[at]kidp[kropka]pl