Działalność i transakcje transgraniczne

Strona w trakcie budowy

Państwa Klienci dokonują transakcji z podmiotami zagranicznymi i zastanawiają się, czy pobierać podatek u źródła?

Zarząd spółki przebywa często za granicą i nie są Państwo pewni, czy spółka przypadkiem nie zmieniła rezydencji podatkowej i nie powinna prowadzić księgowości wg reguł innej jurysdykcji oraz rozliczać się z obcym fiskusem?

A może Państwa Klienci dokonali ekspansji na nowy rynek i wahają się, czy rozliczać podatek dochodowy również w obcym Państwie (sklepy internetowe niech uważają na Hiszpanię!)

Państwa Klienci przekroczyli limit 12 miesięcy wykonywania prac budowlanych na terenie Niemiec?

Otrzymują Państwo zagraniczne dywidendy? A może Spółka dokonuje wypłat dywidendy na rzecz zagranicznych wspólników?

Rozliczają państwo dochody cudzoziemców?

Zagraniczny kontrahent uchyla się od zapłaty za usługę bądź dostarczony towar?

To tylko przykłady często występujących problemów dla podmiotów działających transgranicznie. Zachęcam do kontaktu! W ciągu 48 godzin od wysłania formularza skontaktuję się z Państwem podając informację o możliwości zaangażowania w sprawę w konkretnym okresie. Dokonanie wstępnej analizy na podstawie podanych danych jest bezpłatne. Analiza weźmie pod uwagę również inne, ważne dla przedstawionego zagadnienia aspekty prawne i podatkowe. Formularz zawiera jedynie elementy niezbędne do dokonania wyceny, w celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług, przed rozpoczęciem świadczenia usług, w szczególności reprezentowania podatnika w postępowaniu, wskazane jest dokładne i osobiste omówienie wszystkich okoliczności sprawy oraz dalszych kroków. Zachęcam również do zapoznania się z możliwością dokonania audytu prawno-podatkowego.

Proszę opisać w miarę szczegółowo zagadnienie.

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu dokonania wyceny usługi doradztwa restrukturyzacyjnego – w szczególności dane nie będą przekazywane jakimkolwiek innym podmiotom, jak również nie będą wykorzystywane w celach marketingowych.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i prawo do ich sprostowania. Przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Jeśli pragną Państwo skorzystać z powyższego prawa, bardzo proszę o kontakt mailowy – przez powyższy formularz bądź bezpośrednio tim[kropka]13113[at]kidp[kropka]pl