Audyt prawno-podatkowy

Strona znajduje się w trakcie budowy

Czy dokonują Państwo lub Państwa Klienci transakcji z podmiotami zagranicznymi i zastanawiają się, czy pobierać podatek u źródła?

Zastanawiają się Państwo, czy Państwa współpracownicy mają prawo do stosowania 50%, zryczałtowanych kosztów uzyskania przychodów?

Mają Państwo pewność, że przyjęli właściwe stawki VAT?

Zarząd spółki przebywa często za granicą i nie są Państwo pewni, czy spółka przypadkiem nie zmieniła rezydencji podatkowej i nie powinna prowadzić księgowości wg reguł innej jurysdykcji oraz rozliczać się z obcym fiskusem? A może obawiają się Państwo exit tax od zmiany rezydencji osób fizycznych?

A może Państwa Klienci dokonali ekspansji na nowy rynek i wahają się, czy rozliczać podatek dochodowy również w obcym Państwie (sklepy internetowe niech uważają na Hiszpanię!).

To tylko przykłady zagadnień, w których drobne uchybienia – powszechnie występujące w obrocie gospodarczym – mogą prowadzić do poważnych konsekwencji.

Audyt prawno-podatkowy daje bezpieczeństwo oraz – w przypadku wykrycia nieprawidłowości – wskazuje na najlepszą drogę do wyprostowania sytuacji.

Dokonanie wstępnej analizy na podstawie podanych danych jest bezpłatne. Analiza weźmie pod uwagę również inne, ważne dla przedstawionego zagadnienia aspekty prawne i podatkowe. W ciągu 48 godzin od wysłania formularza skontaktuję się z Państwem podając informację o możliwości zaangażowania w sprawę w konkretnym okresie.

Proszę opisać w miarę szczegółowo zagadnienie.

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu dokonania wyceny usługi doradztwa restrukturyzacyjnego – w szczególności dane nie będą przekazywane jakimkolwiek innym podmiotom, jak również nie będą wykorzystywane w celach marketingowych.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i prawo do ich sprostowania. Przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Jeśli pragną Państwo skorzystać z powyższego prawa, bardzo proszę o kontakt mailowy – przez powyższy formularz bądź bezpośrednio tim[kropka]13113[at]kidp[kropka]pl